MijnFintool

Nieuws

Gestolen bromfietsen op internet te raadplegen

Vanaf vandaag is op internet een bestand te raadplegen met bromfietsen die als gestolen zijn opgegeven. Eigenaren en kopers van een bromfiets kunnen zo zien of hun (beoogde) bromfiets wel bonafide is. De Rijksdienst voor het Wegverkeer (RDW) heeft de gegevens volgens de Telegraaf op de eigen website gepubliceerd.

Wie bij de RDW een kentekenbewijs wil aanvragen kan eerst via de site de gegevens achterhalen aan de hand van het chassisnummer en het merk. De aanvrager loopt dan niet het risico ongewild een gestolen bromfiets aan te schaffen. Bovendien worden de kosten van het kentekenbewijs bespaard. De politie houdt de gegevens van de bromfietsen bij.

 

Bron: De Telegraaf, 06-06-2005

Modules & dossiers

Opvoerdatum

06 jun 2005

Laatst gewijzigd

06 jun 2005

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1