MijnFintool

Nieuws

Geen consumptief krediet meer bij NN en Regio Bank

ING schrapt volgens AM met ingang van volgend jaar het consumptief krediet via dochters Nationale Nederlanden en de Regio Bank.

De kredietverstrekking van deze twee merken was niet winstgevend en sneuvelt in de grote schoonmaakoperatie binnen de intermediaire divisie van ING. De inkrimping van het productaanbod gaat ruim veertig banen kosten en die waren al ingecalculeerd bij het eerder bekendgemaakte aantal van duizend geschrapte banen. De bestaande kredietportefeuille, die zo’n 570 miljoen euro bedraagt (inclusief tweede hypotheken) blijft wel bij NN en Regio Bank in beheer.

 

Bron: AM Web, 06-06-2005

Modules & dossiers

Opvoerdatum

06 jun 2005

Laatst gewijzigd

06 jun 2005

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1