MijnFintool

Nieuws

Belastingtelefoon op elf punten verbeterd

Staatssecretaris Wijn van Financiën heeft aangekondigd met elf verbeterprojecten de dienstverlening van de Belastingtelefoon te herstellen. Eerder dit jaar kwam aan het licht dat het consumenten en ondernemers grote moeite kostte om de Belastingtelefoon te bereiken. Bovendien bleek, eenmaal aan de lijn, de kwaliteit van de medewerkers van een te laag niveau. In veel gevallen moesten zij het antwoord op vragen schuldig blijven.

Een van de projecten om de kwaliteit te verbeteren is de intensieve opleiding die enkele honderden medewerkers krijgen en een onderzoek naar de inzet van externe medewerkers via een detacheringsbureau. Dit alles moet leiden tot een constantere personeelsinzet en een hogere kwaliteit van de hulp.

 

Per 1 januari 2006 moeten een half miljoen ondernemers elektronisch aangifte doen voor de Loonbelasting. Om een chaos net als met de elektronische btw-aangifte begin dit jaar te voorkomen wordt dit beter voorbereid. Er zijn al een apart nummer en een site voor opgezet.

 

Bron: ministerie van Financiën, 31-05-2005

 

Modules & dossiers

Opvoerdatum

01 jun 2005

Laatst gewijzigd

01 jun 2005

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Professionele onderbouwing van jouw klantdossier

Combineer de snelheid van onze specifiek op Nederlandse wet- en regelgeving getrainde AI met de diepgaande expertise van vakspecialisten. Fintool biedt de zekerheid van een altijd vakkundig onderbouwd dossier.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1