MijnFintool

Nieuws

VVD zet nieuwe WAO-plan onder druk

De regeringsfractie van de VVD dreigt tegen de nieuwe WAO te stemmen. Daarmee zet de VVD de geplande grootscheepse hervorming van de WAO onder grote druk. Zonder steun van de liberalen is er geen parlementaire meerderheid voor de plannen.

De VVD is er volgens Het Financieele Dagblad bij monde van WAO-woordvoerder De Vries niet van overtuigd dat het huidige plan de beste manier is om de WAO aan te pakken. Ook de diverse adviesorganen hebben kritiek geuit op het wetsvoorstel van De Geus. Zo betwijfelen de Raad van State en het Centraal Planbureau of de wijzigingen wel leiden tot een substantiële daling van het aantal arbeidsongeschikten. Ook werkgevers- en werknemersorganisaties, die over de WAO een akkoord hebben gesloten, hebben gemengde gevoelens over het wetsvoorstel.

 

Bron: Het Financieele Dagblad, 20-05-2005

Modules & dossiers

Opvoerdatum

20 mei 2005

Laatst gewijzigd

20 mei 2005

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Rekenmodellen en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1