MijnFintool

Nieuws

ING Bank verlaagt hypotheekrente

ING Bank verlaagt in navolging van zijn dochter Postbank met ingang van vrijdag 22 april 2005 zijn tarieven voor hypotheken. De verlaging is het gevolg van de ontwikkelingen op de kapitaalmarkt.

De rente voor hypotheken met de rentevaste periode van 3 tot en met 7 jaar en 15 jaar is met 0,1 procentpunt verlaagd. Voor hypotheken met een rentevaste periode van 8 tot en met 12 jaar geldt een renteverlaging van 0,2 procentpunt. De tarieven voor de rentevaste periode van 1, 2 en 20 jaar zijn niet gewijzigd. De rente voor een hypotheek met NHG met een rentevastperiode van 5 jaar komt hiermee op 4,1%.

 

Bron: Het Financieele Dagblad, 25-04-2005

Modules & dossiers

Opvoerdatum

25 apr 2005

Laatst gewijzigd

25 apr 2005

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1