Een eerste besluit over rechtsherstel omtrent box 3 is gepubliceerd. Er zullen nog meer besluiten en/of jurisprudentie volgen. Maar het is voor alle medewerkers in de financiële dienstverlening van belang op de hoogte te zijn van de meest actuele stand van zaken omtrent box 3.
In deze fase is besloten wie hoeveel terugkrijgt en over welke periode. Het gaat daarbij voor nu alleen nog over de bezwaarmakers en belanghebbenden wiens aanslag nog niet vaststaat. Hoewel het besluit ‘Rechtsherstel box 3’ heet, is dit nog maar een eerste stap in dat rechtsherstel.
Fintool vormt een onafhankelijke en onmisbare bron van kennis. Laagdrempelig, volledig en praktisch. We bieden een uitstekende onderbouwing voor je adviespraktijk, hoe complex de casus ook is. Jij blijft de adviseur met ons als kennisborger op de achtergrond.
Fintool
info@fintool.nl
085 111 89 99