MijnFintool

Nieuws

Klant niet al te positief over intermediair als verkoper

Verzekeringsadviseurs zijn na elektronicaverkopers de opdringerigste verkopers. Autoverkopers zijn het minst opdringerig van de verkopers. Dat blijkt volgens AM uit een onderzoek van Trendbox onder duizend mensen.

De verzekeringsadviseur scoort vooral slecht op de kwalificatie ‘geeft mij een goed gevoel’. Alleen bij een keukenverkoper voelen de ondervraagden zich onprettiger. Een verzekeringsadviseur neemt weinig tijd voor de klant en doet het minst zijn best, althans volgens de ondervraagde consumenten. Onderwerp van het onderzoek was de mening van consumenten over verkopers van kleding, keukens, meubels, auto’s, elektronica en verzekeringen.

 

Bron: AM Web, 30-03-2005

 

Modules & dossiers

Opvoerdatum

30 mrt 2005

Laatst gewijzigd

30 mrt 2005

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1