MijnFintool

Nieuws

Eerste Kamer neemt VUT-wetsvoorstel aan

De Eerste Kamer heeft op dinsdag 22 februari jongstleden het wetsvoorstel ‘Wet aanpassing fiscale behandeling VUT/prepensioen en introductie levensloopregeling’ aangenomen.

Het wetsvoorstel leidt onder andere ertoe dat de zogenoemde omkeerregel (premies aftrekbaar en uitkering belast) van de VUT en het prepensioen vanaf 1 januari 2006 zal verdwijnen. Minister De Geus van Sociale Zaken en Werkgelegenheid heeft de Eerste Kamer nog de uitdrukkelijke toezegging gedaan dat hij zal bekijken of de invoeringsdatum 1 januari 2006 haalbaar is. Hij zal dit in september beoordelen aan de hand van de resultaten bij CAO-onderhandelingen. Bestaat over de haalbaarheid gerede twijfel, dan volgt uitstel. Staatssecretaris Wijn van Financiën heeft voorafgaand aan de stemming in de Eerste Kamer nog antwoord gegeven op enkele openstaande vragen over de VUT- en de levensloopregeling.

 

Het volledige bericht van PriceWaterhouseCoopers vindt u hier.

 

Bron: PriceWaterhouseCoopers, 25-02-2005

 

Modules & dossiers

Opvoerdatum

25 feb 2005

Laatst gewijzigd

25 feb 2005

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1