MijnFintool

Nieuws

VVD wil extra regels schrappen

De VVD wil de administratieve lasten nog veel verder terugdringen dan het kabinet van plan is. De VVD-fractie heeft daartoe voorstellen gedaan waardoor de lasten 'met miljarden extra dalen'.

Het kabinet reduceert de lasten, zoals opgenomen in het regeerakkoord, met 25%. Dat betekent een lastenverlichting van ruim euro 4 mrd. De VVD wil dat het kabinet euro 2 mrd à euro 3 mrd extra aan lasten schrapt.

 

De VVD wil onder meer de gemeentelijke welstandscommissies afschaffen, het verlenen van bouwvergunningen aan strikte termijnen houden, de aansluiting van bedrijven bij een arbodienst volledig vrijgeven, de verplichte risico-inventarisatie voor de meeste bedrijven afschaffen, sociale verzekeringen schrappen bij kleine banen en bij vakantiewerk en een aantal heffingen van de Kamers van Koophandel laten vervallen.

 

Bron: Het Financieele Dagblad, 17-02-2005

Modules & dossiers

Opvoerdatum

17 feb 2005

Laatst gewijzigd

17 feb 2005

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1