MijnFintool

Nieuws

Bijtelling ziektekostenregeling verhoogd

Bij de waardebepaling van aanspraken op ziektekostenregelingen mag de werkgever de waarde van de collectieve ziektekostenregeling - onder voorwaarden - op maximaal € 2.676 per jaar stellen.

Vorig jaar was dit nog € 2.580. Dat betekent voor werknemers een hogere bijtelling bij het loon voor de waarde van de aanspraak op ziektekostenregelingen ten opzichte van vorig jaar. Daarbij mag de eventuele werknemersbijdrage – exclusief de nominale premie - in mindering worden gebracht op deze waarde. Aan de waardebepaling van maximaal € 2.676 zijn de volgende voorwaarden verbonden:

 

De werknemer betaalt op grond van de overeenkomst met de ziektekostenverzekeraar een nominale (vaste) premie, die overeenkomt met de nominale premie voor de ZFW, dus als de nominale premie voor de ziektekostenregeling niet meer dan 10% afwijkt van de nominale premie ZFW én op dezelfde wijze als bij de ZFW afhankelijk is van het aantal (mede)verzekerden.

Er is een premie verschuldigd die afhankelijk is van het loon van de werknemers of onafhankelijk is van het aantal medeverzekerden.

 

Bron: Salaris Rendement

Modules & dossiers

Opvoerdatum

15 feb 2005

Laatst gewijzigd

15 feb 2005

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1