MijnFintool

Nieuws

ABN Amro test onbemand kantoor

ABN Amro doet volgens het Algemeen Dagblad momenteel een proef met een onbemand bankkantoor in Eindhoven. De ervaringen hiermee zullen bepalend zijn voor het besluit van de bank om meer onbemande locaties in te voeren.

Op dit moment is er in het proefkantoor nog een bankmedewerker aanwezig om de klanten waar nodig te ondersteunen. Vanaf januari moet de klant het zonder hulp stellen. Komende week wordt uit de reacties van de klanten geput om te zien of er nog aanpassingen in het cyber-kantoor moeten plaatsvinden.

Bijzonder is de virtuele medewerker in het kantoor. Via een driedimensionaal tv-scherm kan een klant in contact komen met een bankmedewerker die op ABN Amro-kantoor aan de Vestdijk in Eindhoven aanwezig is. Die kan op afstand ook berekeningen laten zien aan de klant en de klant kan op zijn beurt berekeningen of documenten laten scannen en deze zo aan de medewerker op afstand laten zien. Tot nu toe zijn klanten positief over de virtuele dienstverlening.

 

Bron: Algemeen Dagblad, 29-12-2004

Modules & dossiers

Opvoerdatum

29 dec 2004

Laatst gewijzigd

29 dec 2004

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1