MijnFintool

Nieuws

Lijfrenteverkoop 25% hoger in oktober

De verkoop van uitgestelde lijfrenteverzekeringen is volgens AM in de maand oktober 25% hoger uitgevallen dan die in oktober 2003.

Cijfers van het Verbond van Verzekeraars tonen aan dat er 8.700 polissen werden verkocht met een totale premiewaarde van 111 miljoen euro. Een jaar eerder was de premieomzet 89 miljoen euro. De totale individuele levenproductie kwam uit op 89.400 polissen en 497 miljoen euro premie. De periodieke premies daalden met 30% tot 113 miljoen euro, de koopsommen gingen met 13% omhoog naar 384 miljoen euro.

 

Bron: AM Web, 13-12-2004

Modules & dossiers

Opvoerdatum

13 dec 2004

Laatst gewijzigd

13 dec 2004

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1