MijnFintool

Nieuws

Kombin en BoxFinance worden Kombo

Inkoopcombinaties Kombin en Box Finance gaan volgens AM fuseren tot Kombo, die diensten zal aanbieden aan ruim vierhonderd tussenpersonen. De fusie is al enige maanden onderwerp van onderhandelingen.

Volgens BoxFinance vullen beide partijen elkaar goed aan. Kombin is brengt goede automatisering en backoffice in, Box Finance de marketing- en verkoopkennis. Kombo zal een sterkere inkoopkracht bij verzekeraars en banken hebben en kan de kosten op het gebied van ICT en opleidingen verlagen.

 

Bron: AM Web, 06-12-2004

Modules & dossiers

Opvoerdatum

06 dec 2004

Laatst gewijzigd

06 dec 2004

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1