MijnFintool

Nieuws

Xeeper vordert acht miljoen van DSB

Internetbedrijf Xeeper heeft DSB gedagvaard voor betaling van openstaande facturen voor een totaal van driehonderdduizend euro. Daarnaast is Xeeper een bodemprocedure gestart met als inzet een vordering op DSB van in totaal acht miljoen euro.

DSB heeft de facturen volgens Xeeper nooit betwist, maar ook niet voldaan. Eerder gaf DSB te kennen de facturen wel te willen voldoen, mits Xeeper DSB zou vrijwaren voor verdere juridische procedures. Die procedure is nu dus toch opgestart, omdat er volgens Xeeper een groot aantal onrechtmatigheden bij DSB heeft plaatsgevonden in het kader van een gesloten samenwerkingsovereenkomst tussen beide partijen voor kredietbemiddeling. Daarbij gaat het om kredietaanvragen van klanten die Xeeper bij DSB zou hebben aangebracht, waarvoor geen vergoedingen zouden zijn betaald.

Het kort geding over de onbetaalde facturen dient op 16 december 2004 voor de rechtbank in Rotterdam.

 

Bron: Xeeper, 01-12-2004

 

Modules & dossiers

Opvoerdatum

01 dec 2004

Laatst gewijzigd

01 dec 2004

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1