MijnFintool

Nieuws

DIN verruilt GENERALI en Levob voor Aegon en Legal

Dutch Insurance Network ruilt met ingang van 1 januari 2005 businesspartners GENERALI en Levob in voor Aegon en Legal & General.

De samenwerking met Aegon betekent voor DIN-members dat zij makkelijker toegang krijgen tot de producten (in eerste instantie particuliere en zakelijke schadepakketten) en service van AEGON Nederland. Hoewel het businesspartnerschap is opgezegd, blijft GENERALI op deelterreinen nog wel samenwerken met DIN. Hierbij gaat het om de opleidingsfaciliteiten en de SpaarToekomstHypotheek, een combinatieproduct van GENERALI en Hypotrust.

 

Op de foto wordt de samenwerking met Legal getekend. v.l.n.r. Robin Baks(directeur Dutch Insurance Network), Arno Dolders (directeur Legal & General), Michel van Dam (commercieel directeur Legal & General)

Bron: VB-net, 24-11-2004

DIN verruilt GENERALI en Levob voor Aegon en Legal

Modules & dossiers

Opvoerdatum

25 nov 2004

Laatst gewijzigd

25 nov 2004

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1