MijnFintool

Nieuws

CHF tegen hypotheek zonder inkomensgegevens

Het Contactorgaan Hypothecair Financiers (CHF) heeft volgens VVP zijn leden opgeroepen onmiddellijk te stoppen met het verstrekken van hypotheken zonder inkomensgegevens. Het CHF noemt deze hypotheekproducten riskant en fraudegevoelig. Onder meer BLG, ELQ, DBV en Gmac bieden deze aan.

De aanbieders zelf zien de hypotheek zonder inkomensgegevens als een interessante en weinig riskante groeimarkt, omdat er slechts tot hooguit 70 procent van de executiewaarde wordt gefinancierd. Omstreden aan deze vorm van hypotheekverstrekking is dat het inkomen van de klant niet wordt meegenomen in de definitieve beoordeling van de hypotheekaanvraag.

 

Bron: VVP Online, 24-11-2004

Modules & dossiers

Opvoerdatum

24 nov 2004

Laatst gewijzigd

24 nov 2004

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1