MijnFintool

Nieuws

AFM en DNB tekenen samenwerkingsovereenkomst

AFM en De Nederlandsche Bank (DNB) hebben 15 november 2004 een overeenkomst getekend, waarin de samenwerking en coördinatie op het gebied van toezicht, regelgeving, beleid en (inter)nationaal overleg is vastgelegd.

De AFM en DNB houden beiden toezicht op financiële ondernemingen en markten. De AFM richt zich als gedragstoezichthouder op het bevorderen van een ordelijk en transparant marktproces en de zuivere verhoudingen tussen marktpartijen. Het toezicht van DNB richt zich op de financiële soliditeit van financiële ondernemingen en op de stabiliteit van het financiële stelsel. De overeenkomst tussen AFM en DNB moet bijdragen aan de efficiency en effectiviteit van het financiële toezicht.

 

Bron: AFM, 16-11-2004

 

Modules & dossiers

Opvoerdatum

16 nov 2004

Laatst gewijzigd

16 nov 2004

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1