MijnFintool

Nieuws

Kleine winstgroei Aegon in derde kwartaal

Verzekeraar Aegon heeft in het derde kwartaal een kleine nettowinstgroei kunnen noteren. Voor de bijtelling van de winsten en of verliezen op beleggingen en vastgoed steeg de winst met 2% tot 343 miljoen euro Per aandeel bleef deze winst gelijk. Netto steeg de winst met 3% naar 443 miljoen euro.

Dit is hoger dan de markt vooraf had ingeschat. De analisten hielden rekening met een daling naar gemiddeld euro 0,23 winst per aandeel. Thuismarkt Nederland droeg niet bij aan de winstgroei. Netto daalde de winst hier met 6,2% naar 136 miljoen euro. De verkoop van lijfrenteproducten daalde met 19% in vergelijking met dezelfde periode een jaar eerder. De premie-omzet van het verzekeringsconcern daalde met 1,4% tot 4,5 miljard euro. Ook de omzet in ziektekosten- en ongevallenverzekeringen drukte op het resultaat.

 

Bron: Het Financieele Dagblad, 11-11-2004

Modules & dossiers

Opvoerdatum

11 nov 2004

Laatst gewijzigd

11 nov 2004

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1