MijnFintool

Nieuws

Rabobank pleit in Den Haag voor aanpassen levensloopregeling

De uitvoering van de levensloopregeling kan alleen slagen als de overheid en private partijen daarin samen optrekken. Dat is de boodschap van de delegatie van de Rabobank die maandag deelneemt aan een hoorzitting in Den Haag. De delegatie treedt op voor de vaste Kamercommissies voor Sociale Zaken en Werkgelegenheid en Financiën. Onderwerp is de Wet aanpassing fiscale behandeling VUT/prepensioen en introductie levensloopregeling.

De delegatie zal de commissie melden dat de Rabobank het betreurt dat de ontwerpregeling is opgesteld zonder tijdig nauw overleg met de beoogde uitvoerders, de financiële instellingen. Ook is de Rabobank van mening dat de tot nu toe geformuleerde productvoorwaarden onvoldoende inspelen op het oorspronkelijke doel van de regeling. Dat doel is het eenvoudiger maken van de combinatie van arbeid en andere activiteiten tijdens het arbeidzame leven zoals zorg, scholing en sabbatical. De levensloopregeling is te complex en niet aantrekkelijk voor deelnemers, aldus de Rabobank.

 

Bron: Rabobank Nederland, 08-10-2004

 

Modules & dossiers

Opvoerdatum

11 okt 2004

Laatst gewijzigd

11 okt 2004

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg toegang tot de Kennisbank, Helpdesk en AI assistant.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1