MijnFintool

Nieuws

Belangenorganisaties staken AFM-deelname vanwege toezichtregels accountants

De kleine accountantskantoren en de belangenorganisatie voor het midden- en kleinbedrijf MKB-Nederland zijn boos over het nieuwe wetsvoorstel voor de toezicht op accountants. Uit protest hebben de twee organisaties hun deelname aan het Platform Toezicht Accountants van de toezichthouder AFM gestaakt.

Bij de oprichting van het platform ging belangenorganisatie Novaa er volgens een persbericht van dinsdag van uit dat alle accountantskantoren tegen 'redelijke' voorwaarden en lage kosten een vergunning konden aanvragen. 'Dat gaat er heel anders uitzien. Met deze plannen worden kleinere accountantskantoren uit de markt gedrukt', aldus Novaa-voorzitter C. Verdriesen.

 

Bron: Zibb.nl, 06-10-2004

Modules & dossiers

Opvoerdatum

06 okt 2004

Laatst gewijzigd

06 okt 2004

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1