De Rijkspremieregeling Meer Met Minder loopt van 31 mei tot eind 2011 met een plafond van 10 miljoen euro. Het gaat om de voortzetting van een lopende regeling waarvoor eerder in totaal 15 miljoen euro beschikbaar was gesteld. Voor 2010 gold een subsidieplafond van 5 miljoen euro. Dat bedrag is uitgeput. De resterende 10 miljoen euro wordt nu beschikbaar gesteld.
De premie heeft in 2010 veel eigenaren-bewoners aangezet tot energiebesparende maatregelen in hun woning. Dankzij de premie troffen zij meer maatregelen en werden deze ook sneller uitgevoerd. Met deze tweede en laatste ronde wil het kabinet energiebesparing in bestaande koopwoningen bevorderen en daarmee eigenaren-bewoners een handvat bieden om hun stijgende woonlasten te beperken.
Eigenaren-bewoners die hun woning flink energiezuiniger laten maken, kunnen in aanmerking komen voor de premie. Naar gelang van de verbetering van de energiezuinigheid van de woning kan de premie 300 of 750 euro bedragen. De premie kan voor de eigenaar-bewoner alleen worden aangevraagd door een aanbieder die aangesloten is bij Meer Met Minder.
Bron: Ministerie van Binnenlandse Zaken, 30-05-2011
Fintool
info@fintool.nl
085 111 89 99