MijnFintool

Nieuws

Mogelijk snelle oplossing voor stoppen Starterslening

Het probleem van het stoppen van de aanvragen voor Starterleningen zal volgens Minister Stef Blok van Binnenlandse Zaken snel opgelost worden.

Hij heeft dat dinsdag laten weten in reactie op de aankondiging van de stichting Stimulering Volkshuisvesting Nederlandse gemeenten (SVn) dat ze vanaf 15 november voorlopig geen nieuwe aanvragen voor startersleningen meer in behandeling neemt.

Startersleningen
Per 1 januari 2013 is hypotheekrente alleen nog fiscaal aftrekbaar voor leningen die maandelijks worden afgelost. Startersleningen worden weliswaar afgelost, maar niet vanaf jaar één, aldus SVn.

 

Bron: Nu.nl

 

Modules & dossiers

Opvoerdatum

07 nov 2012

Laatst gewijzigd

07 nov 2012

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1