Met de consumentensite wil DNB de Nederlander op een laagdrempelige manier informeren. Veel Nederlanders zijn onzeker over de huidige economie en hebben vragen waarbij vooral het thema geld centraal staat. Welke rol DNB daarbij speelt, als toezichthouder en centrale bank van Nederland is niet voor iedereen duidelijk.
DNB-president Klaas Knot: “Ik weet dat er onzekerheid bestaat over de schuldencrisis, vragen over onze economie en over de Zuid-Europese economie. Die onzekerheid kunnen we niet in alle gevallen wegnemen, maar wat we wel kunnen doen is daar eerlijk over communiceren door uit te leggen wat het probleem is, wat er aan gedaan kan worden én wat DNB eraan doet.”
Op de nieuwe site moet relevante informatie makkelijk te vinden zijn. Dat kan met een handige zoekfunctie. Aan actuele onderwerpen wordt extra aandacht besteed. Naast informatie over actualiteiten zal de website ook antwoord geven op vragen over bijvoorbeeld sparen, betalen, pensioen en verzekeren.
Bron: DFT, 08-02-2012
Fintool
info@fintool.nl
085 111 89 99