MijnFintool

Nieuws

Weer winst voor SNS Reaal

SNS Reaal verwacht het eerste kwartaal met winst af te sluiten. Vorig jaar leed de bank-verzekeraar vooral door de problemen bij de vastgoedtak, nog een verlies van 225 miljoen euro.

 

De waardeverminderingen bij Property Finance waren fors lager dan in voorgaande kwartalen en de leningenportefeuille daalde. SNS heeft Property Finance inmiddels gesplitst in twee aparte onderdelen. Een deel zal de komende twee tot vier jaar worden afgebouwd. Het resterende stuk van de Nederlandse portefeuille is samengevoegd met activiteiten van SNS Retail Bank.
 
Bij de verzekeringstak zijn de solvabiliteitsratio's verder versterkt door het afsluiten van een herverzekeringstransactie aan het eind van het eerste kwartaal, aldus SNS Reaal woensdag. De bank en verzekeraar houdt woensdag de jaarlijkse aandeelhoudersvergadering. Op 17 mei publiceert SNS Reaal een trading update over het eerste kwartaal.
 
Bron: DFT, 20-04-2011

Modules & dossiers

Opvoerdatum

20 apr 2011

Laatst gewijzigd

20 apr 2011

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1