Eén miljoen mensen hebben inmiddels ingelogd op de website mijnpensioenoverzicht.nl. De site, waarop mensen kunnen checken hoe het ervoor staat met hun pensioen en AOW, werd op 6 januari officieel in gebruik genomen door minister Kamp.
Het gemiddeld aantal bezoekers per dag lag twee weken na de lancering rond de 50.000. Het meest (31% procent) wordt tot nu toe ingelogd door Nederlanders tussen de 50 en 60 jaar. Daarna volgen de groep 60-64 jaar (26%), de groep 40- 50 jaar (19%) en de groep 30- 40 jaar (12%). Het minst wordt de site geraadpleegd door mensen tussen de 20 en 30 jaar (5%). Ongeveer 1 tot 2% van de mensen neemt na het raadplegen van mijnpensioenoverzicht.nl contact op met zijn pensioenuitvoerder voor nadere informatie.
Wens overheid
Met mijnpensioenoverzicht.nl komt de pensioensector tegemoet aan de wens van de overheid dat elke Nederlander op eenvoudige wijze inzicht krijgt in zijn pensioen en AOW. De Tweede Kamer heeft in 2006 in de Pensioenwet vastgelegd dat er een pensioenregister moest komen. De website is tot stand gekomen onder verantwoordelijkheid van de Stichting Pensioenregister, waarin pensioenfondsen, pensioenverzekeraars en de Sociale Verzekeringsbank zijn vertegenwoordigd.
Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.