Ondernemers moeten alert zijn op de valse facturen die zij per mail, fax of door de brievenbus toegestuurd krijgen. Misleidende bedrijven proberen ondernemers op allerlei manieren aan een contract te binden. Deze advertentiefraude kost ondernemers jaarlijks zo’n 400 tot 500 mln. Euro.
De Telegraaf meldde gisteren dat Steunpunt Acquisitiefraude afgelopen dagen 70 aangiftes binnen heeft gekregen van misleiding door de Marketing Advies Groep uit Arnhem. Het bedrijf vraagt ondernemers een fax terug te sturen, waarmee ze in werkelijkheid een advertentiecontract ondertekenen.
Vorige week startte MKB-Nederland een proefproces tegen een van de vele misleidende bedrijven, MKB in Nederland. Dit bedrijf wekt ook nog eens de indruk nauwe relaties met MKB-Nederland te hebben, wat absoluut niet het geval is.
Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.