MijnFintool

Nieuws

CDA wil maatregelen tegen 'woekerpensioenen'

Tweede Kamerlid Pieter Omtzigt van de grootste regeringspartij heeft tijdens de behandeling van de begroting Sociale Zaken om maatregelen neemt tegen 'woekerregelingen' voor pensioensparen gevraagd.

 

Omtzigt is geschrokken van het deze week uitgekomen onderzoek van de Autoriteit Financiële Markten (AFM) naar de zogenoemde beschikbare premieregelingen. Daarbij hebben werknemers een individueel spaarpotje voor hun oude dag bij een verzekeraar of pensioenfonds. De kosten die voor deze pensioenregelingen in rekening worden gebracht, bedragen soms wel 35 procent van de inleg. Hij wil dat Donner regelt dat aanbieders van beschikbare premieregelingen aan hun klanten duidelijker maken welke kosten ze in rekening brengen. Ook vraagt Omtzigt aan de minister om te onderzoeken of een maximum gesteld kan worden aan de kosten die verrekend worden in de pensioenregelingen.
 
Bron: nu.nl, 09-12-2009

Modules & dossiers

Opvoerdatum

10 dec 2009

Laatst gewijzigd

10 dec 2009

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1