MijnFintool

Nieuws

Heleen de Heer naar ING Assurantiekantoren

Heleen De Heer wordt per 1 december de nieuwe algemeen directeur van ING Assurantiekantoren Nederland (IAN).


De Heer, die sinds 1987 voor Aegon werkt, neemt bij IAN de leiding over van Joost Heideman, die chief of staff wordt van ING Insurance Americas. De Heer, in 2002 uitgeroepen tot (eerste) Verzekeringsvrouw van het jaar, wordt verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken van IAN. Het intermediairbedrijf zal een nieuwe richting inslaan, onder invloed van de onlangs gelanceerde strategie voor de verzekeringsactiviteiten van ING in Nederland.

De Heer was sinds april 2005 verantwoordelijk voor de commerciële ontwikkeling van Unirobe Meeùs Groep, het intermediairbedrijf van Aegon. Hiervoor bekleedde zij diverse directie- en managementposities binnen het levenbedrijf van Aegon in Nederland.

Bron: AM Web, 07-10-2009

Modules & dossiers

Opvoerdatum

07 okt 2009

Laatst gewijzigd

07 okt 2009

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1