Vandaag is de officiële aftrap in de dagbladen met een advertentie waarin wordt uitgelegd dat ideeën het verschil kunnen maken. Met het woord ‘ideeën’ bedoelt de Rabobank opvattingen.
Stefan Wink, advertising manager Rabobank, legt deze week in Adformatie uit. “Eigenlijk gaan we terug naar het oeridee van de Rabobank dat boeren samen gingen werken om er individueel beter van te worden. Inmiddels acteren wij vanuit vier belangrijke opvattingen, die anders zijn dan andere banken. We voelen ons verbonden met de klanten. We voelen ons ook verbonden met de toekomst, dus er zit altijd een langetermijnoriëntatie in. We voelen ons verbonden met de samenleving en investeren daar ook in. En we voelen ons verbonden met elkaar, zijn echt een netwerkbank. Dat willen we tastbaar laten zien in deze campagne.’
De nieuwe campagne kent niet één boegbeeld zoals Jochem de Bruin en Fatima Moreira de Melo dat waren. ‘De klant’ in alle soorten en maten wordt het boegbeeld met de oranje stip uit het logo als herkenbaar propositie. Een commercial is nog in ontwikkeling.
Bron: Adformatie, 05-10-2009
Fintool
info@fintool.nl
085 111 89 99