MijnFintool

Nieuws

Zwitserleven wint Schild voor beste verzekeraar

Bij de eerste uitreiking van de Nederlandse Verzekeringsawards, de Gouden Schilden, heeft Zwitserleven de prijs voor Verzekeraar van het jaar in de wacht gesleept.

Zwitserleven, onderdeel van het SNS REAAL-concern, bleef Univé en Noordhollandsche van 1816 voor. Het Gouden Schild voor de Verzekeringspersoon van het jaar ging naar Niek Hoek van Delta Lloyd. Het Gouden Schild voor het beste levenproduct van het jaar werd gewonnen door Dazure voor de Goed Idee Nabestaandenverzekering; ASR won met het ZZP Combipakket de prijs voor beste schadeproduct van het jaar. De E-Business Award ging naar Independer. Talent van het jaar is Paul Möller van Allianz Inkomen. Univé won de MVO Award, Achmea is de beste werkgever, Florius het beste hypotheekbedrijf en EBC Nederland de beste adviesorganisatie.

 
Bron: Verzekeringsawards, 12-06-2009
 

Modules & dossiers

Opvoerdatum

12 jun 2009

Laatst gewijzigd

12 jun 2009

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Graag eerst inloggen om deze pagina te bekijken.

Professionele onderbouwing van jouw klantdossier

Combineer de snelheid van onze specifiek op Nederlandse wet- en regelgeving getrainde AI met de diepgaande expertise van vakspecialisten. Fintool biedt de zekerheid van een altijd vakkundig onderbouwd dossier.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2026. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1