MijnFintool

Nieuws

SNS houdt verlies beperkt

SNS Reaal heeft in de eerste drie maanden van het jaar een nettoverlies geleden van 4 miljoen euro. Dat is aanzienlijk beter dan het resultaat in het laatste kwartaal van 2008.

Het verlies was voornamelijk te wijten aan de onrust op de financiële markten. De onderliggende winst bedraagt 37 miljoen euro. “Bij Reaal Leven was het inkomen uit zowel periodieke premies als koopsommen lager. In beide categorieën nam Reaal marktaandeel af, hoewel bij periodieke premies slechts in beperkte mate. Verkopen van traditionele leven- en spaarprodukten deden het goed maar konden niet de forse daling van beleggingsverzekeringen compenseren”, aldus het persbericht. Het premie-inkomen van dochter Zwitserleven daalde ten opzichte van de cijfers van vorig jaar, maar marktaandelen bleven vrijwel gelijk. “Beleggingsresultaten waren hoger als gevolg van gerealiseerde winsten op vastrentende beleggingen. Aan het einde van het eerste kwartaal was de aandelenportefeuille van Zwitserleven teruggebracht van 0,5 miljard eind 2008 tot 0,3 miljard euro.

 
Bron: SNS Reaal, 19-05-2009

Modules & dossiers

Opvoerdatum

19 mei 2009

Laatst gewijzigd

19 mei 2009

Reacties

Er zijn (nog) geen reacties op dit artikel

Reageren? Graag eerst inloggen.

Permanent Actueel met Fintool?

Als professioneel financieel adviseur moet en wilt u bijblijven en dat het liefst in zo weinig mogelijk (kostbare) tijd. Dat kan nu met Fintool.nl! Meld u nu aan als abonnee en krijg direct toegang tot de Kennisbank en Helpdesk.
Lees verder

Fintool bv © 2003/2025. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het privacy reglement.

1
1