ING verdubbelt winst
ING Groep heeft over 2011 een nettowinst geboekt van 5,8 miljard euro. In 2010 kwam de winst nog uit op 2,8 miljard euro.
Slechts 9,95 per maand
Tijdelijk 43% korting!
Fintool; onafhankelijk, deskundig en snel. Wat is ú dat waard?
Met Fintool heeft u een fantastisch hulpmiddel dat adviseren aan uw cliënten veel makkelijker maakt.
Fintool biedt vele intermediairs elke dag,
1. Tijdswinst door de uitgebreide en zeer toegankelijke database met vragen en antwoorden die in de loop der jaren zijn gesteld.
2. Kwalitatieve ondersteuning een deskundige helpdesk die razendsnel reageert op inhoudelijke (nieuw gestelde) vragen.
3. Gemak
Het nieuws, de gestelde vragen en onze antwoorden, de kennisdocumenten: het is allemaal gegarandeerd en 100% onafhankelijk opgesteld!
In het vierde kwartaal verslechterden de omstandigheden en was er een onderliggend verlies van ruim 500 miljoen. Het verlies kwam hoofdzakelijk door een afboeking op de verzekeringsactiviteiten in de VS en door lagere operationele resultaten bij ING Bank.
Bij ING Verzekeringen steeg het operationele resultaat van ruim 1,5 miljard in 2010 naar 2,2 miljard in 2011.
Het is de vraag of ING in mei het laatste deel van de staatssteun terug kan betalen, zoals de bedoeling is. Hierbij gaat het om 3 miljard euro plus een boete van 1,5 miljard. ING kreeg eind 2008 voor 10 miljard euro hulp van de staat.
Bronnen: FD / DFT, 09-02-2012
armoe en crises! Het wordt weer tijd voor bonussen, die ze zo niet meer mogen noemen, dus heet het een tijdelijke salarisverhoging.
Wilt u reageren? Log graag eerst in.