Rubrieken
Trefwoorden
Opvoerdatum
  • 15 mrt 2010
Laatst gewijzigd
  • 16 mrt 2010

lenen ouder aan kind

Vraag over lenen ouder aan kind (niet zijnde een lening voor hypotheek) Hoe zit het met betaalde rente (verplicht weet ik omdat het anders een schenking zou zijn) maar mag deze rente, ipv daadwerkelijk betalen, ook op de schuld worden bijgeschreven (als dit ook zo vastgelegd is in de overeenkomst). Hoe zit het met de nalatenschap: stel broer leent 20.000 (en bij overlijden laatste ouder is dit incl bijgeschreven rente 23.000 geworden) wordt deze schuld dan automatisch in mindering gebracht op zijn erfdeel. En hoe moet de overeenkomst van lening worden opgemaakt: moet kind/broer alleen tekenen of ook zijn echtgenote laten meetekenen (gehuwd in gvg) Met dank en zie reactie graag tegemoet.
Slechts 9,95 per maand

Dagelijks Fintool ontvangen?

Tijdelijk 43% korting!
Fintool; onafhankelijk, deskundig en snel. Wat is ú dat waard?
Met Fintool heeft u een fantastisch hulpmiddel dat adviseren aan uw cliënten veel makkelijker maakt.
Fintool biedt vele intermediairs elke dag,

1. Tijdswinst door de uitgebreide en zeer toegankelijke database met vragen en antwoorden die in de loop der jaren zijn gesteld.
2. Kwalitatieve ondersteuning een deskundige helpdesk die razendsnel reageert op inhoudelijke (nieuw gestelde) vragen.
3. Gemak

Het nieuws, de gestelde vragen en onze antwoorden, de kennisdocumenten: het is allemaal gegarandeerd en 100% onafhankelijk opgesteld!
13.75
9 .95

Inloggen

Deze loginggevens zijn niet juist
 
 
 
 
Gegevens kwijt?
 
 

Over ons

Heeft u vragen over Fintool?
Fintool
Postbus 224
2700 AE Zoetermeer

Telefoon 085 - 111 89 99
Telefax 085 - 111 88 80
E-mail: info@fintool.nl
 

Fintool Helpdesk

Kunt u de juiste informatie niet vinden? Leg uw vraag dan voor aan onze helpdesk.